Wsparcie w powrocie do zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Bielany

Przechodzisz kryzys i masz poczucie wykluczenia? Nie czekaj dłużej i skorzystaj z pomocy specjalistów Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy indywidualny plan terapii, który pomoże Ci powrócić do codziennego życia, włączając się na nowo w życie najbliższych Ci osób. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego zdrowia psychicznego.

Usługi psychologiczne dla mieszkańców Wrocławia dzielnicy Bielany

Gwarantujemy pełen zakres specjalistycznych usług wspierających powrót do zdrowia psychicznego:

Jak pomaga psycholog mieszkańcom dzielnicy Bielany?

Konsultacja psychologiczna

Aby odpowiednio dopasować plan wspólnej pracy, bardzo ważna jest konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu podstawowych informacji na temat osoby, która potrzebuje pomocy i jej problemu. Na jej podstawie specjalista ustala plan całej terapii, która ma na celu pomóc w powrocie do zdrowia psychicznego.

psycholog wrocław Bielany
psycholog wrocław Bielany

Wsparcie psychologiczne

Forma pomocy w powrocie do prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać równowagę w codziennym życiu.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe to pierwsza i krótkoterminowa pomoc dla osób, które nagle znalazły się w kryzysie psychicznym, np. po stracie kogoś bliskiego.

psycholog wrocław Bielany

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologicznej?

Masz trudny czas w życiu i nie potrafisz samodzielnie rozwiązać swojego problemu? Nasi specjaliści pomogą Ci w powrocie do równowagi w życiu. Kiedy warto skorzystać ze wsparcia psychologa we Wrocławiu?

W przypadku:

  • ciągle obniżonego nastroju,
  • trudności z samoakceptacją,
  • traumatycznych doświadczeń,
  • przeżywania ciężkich dni spowodowanych różnymi sytuacjami życiowymi czy po przebytym kryzysie psychicznym,
  • problemów wychowawczych,
  • braku porozumienia z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • kiedy dotknęła Cię przemoc psychiczna lub fizyczna.

FAQ

Dobrego specjalistę poznasz po tym, z jakim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz po tym, że nie jest on oceniający, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry psychoterapeuta powinien podchodzić do swoich obowiązków z empatią oraz powinien przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Specjaliści Mentali oferują różny zakres usług. Psycholog ma za zadanie postawić diagnozę oraz pomóc w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest terapia zaburzeń emocjonalnych oraz lękowych. Z kolei psychiatra to lekarz specjalista, który zajmuje się leczeniem zaburzeń zdrowia psychicznego. Zapewnia on leczenie psychiatryczne i jako jedyny z dostępnych specjalistów uprawniony jest do wystawiania recept. Prawda jest taka, że wcale nie musisz wiedzieć, którego specjalistę wybrać. Zarezerwuj termin konsultacji psychologicznej u dowolnego terapeuty, a ten pokieruje Cię do właściwej osoby.

Wsparcie psychologiczne poprzez psychoterapię indywidualną pomaga w skutecznym powrocie do zdrowia psychicznego. Specjalista może w pełni obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy, dzięki czemu skutecznie doradzi Ci jak przeciwdziałać kryzysowi w Twoim życiu. Wsparcie może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Pracownicy Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

Każde spotkanie odbywa się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Wejdź na stronę mentali.pl, kliknij w zakładkę “Umów wizytę online” i wybierz odpowiadający Ci termin wizyty.

Mogą zgłosić się do nas również osoby z innych dzielnic Wrocławia:

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 19 kwietnia, 2024