Wsparcie w odzyskaniu zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Biskupin

Przechodzisz kryzys i masz poczucie wykluczenia? Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy doświadczonych lekarzy Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy w pełni indywidualny plan zdrowienia, który pomoże Ci wrócić do codziennego życia, włączając się na nowo w codzienność bliskich Ci osób. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego zdrowia psychicznego.

Zakres usług psychologicznych dla mieszkańców Wrocławia dzielnicy Biskupin

Gwarantujemy pełen zakres specjalistycznych usług pomagających w powrocie do zdrowia psychicznego:

Jak pomaga psycholog mieszkańcom dzielnicy Biskupin?

Konsultacja psychologiczna

Podstawą dopasowania planu wspólnej pracy jest konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu podstawowych informacji na temat osoby, która potrzebuje pomocy i jej problemu. Na jej podstawie specjalista ustala indywidualny plan terapii, która ma za zadanie pomóc powrócić do zdrowia psychicznego.

psycholog wrocław Biskupin
psycholog wrocław Biskupin

Wsparcie psychologiczne

Forma pomocy w powrocie do prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Psychoterapia jest dopasowana do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać równowagę w codziennym życiu.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe to pierwsza i krótkoterminowa pomoc dla osób, które nagle znalazły się w kryzysie psychicznym, np. po stracie bliskiej osoby.

psycholog wrocław Biskupin

Kiedy warto umówić się na wizytę do psychologa?

Masz trudny czas w życiu i nie umiesz samodzielnie rozwiązać swojego problemu? Nasi specjaliści pomogą Ci w powrocie do równowagi w życiu. Kiedy warto skorzystać ze wsparcia psychologa z Wrocławia?

W przypadku:

  • przewlekle obniżonego nastroju,
  • braku pewności siebie,
  • trudnych doświadczeń życiowych,
  • przeżywania trudnych dni spowodowanych różnymi sytuacjami życiowymi czy po przebytym kryzysie psychicznym,
  • problemów wychowawczych,
  • trudności w porozumiewaniu się z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • kiedy dotknęła Cię przemoc psychiczna lub fizyczna.

Najczęściej zadawane pytania

Skutecznego specjalistę poznasz po jego zaangażowaniu oraz po tym, że nie ocenia on swoich Pacjentów, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry psychoterapeuta powinien podchodzić do swoich obowiązków z empatią oraz powinien przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Każdy z naszych specjalistów oferuje różny zakres usług. Psycholog ma za zadanie postawić diagnozę oraz pomóc w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest terapia zaburzeń emocjonalnych czy stanów lękowych. Z kolei psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego. Zapewnia on wsparcie psychiatryczne i jako jedyny z dostępnych specjalistów może wystawiać recepty. Tak naprawdę nie musisz wiedzieć, którego specjalistę wybrać. Zarezerwuj termin konsultacji psychologicznej u dowolnego terapeuty, a ten pokieruje Cię do odpowiedniej osoby.

Wsparcie psychologiczne, które odbywa się poprzez indywidualną terapię to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Specjalista może w pełni obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności, dzięki czemu skutecznie nauczy Cię jak radzić sobie z kryzysem w Twoim życiu. Wsparcie może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Nasi pracownicy to specjaliści z bogatym doświadczeniem oraz z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi pomocy psychologicznej.

Każde spotkanie odbywa się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Aby umówić się na konsultację psychologiczną, wejdź na mentali.pl w zakładkę "Umów wizytę online" i zarezerwuj dogodny termin spotkania.

Mogą zgłosić się do nas również osoby z innych dzielnic Wrocławia:

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 21 czerwca, 2024