Pomoc w odzyskaniu zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Fabryczna

Chcesz odzyskać równowagę w swoim życiu? Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy w pełni indywidualny plan terapii, który stanowi skuteczną pomoc w powrocie do codziennego życia, włączając się na nowo w codzienność Twoich bliskich. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź nasz gabinet psychologiczny lub zadzwoń i umów termin wizyty.

Zakres usług psychologicznych dla mieszkańców Wrocławia dzielnicy Fabryczna

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres specjalistycznych usług wspierających powrót do zdrowia:

W jaki sposób psycholog mieszkańcom dzielnicy Fabryczna?

Konsultacja psychologiczna

Podstawą dopasowania planu wspólnej pracy jest konsultacja psychologiczna, która polega na przeprowadzeniu wywiadu z osobą, która czuje, że potrzebuje pomocy. Na podstawie takiego spotkania specjalista ustala indywidualny plan terapii, która ma na celu pomóc w powrocie do zdrowia.

zapraszamy do poradni zdrowia psychicznego
poradnia zdrowia psychicznego psycholog wrocław Fabryczna

Wsparcie psychologiczne

Rodzaj pomocy w powrocie do prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dostosowany do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać równowagę w codziennym życiu.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe stanowi pierwszą i krótkoterminową pomoc osobom, które nagle doznały kryzysu psychicznego, np. po stracie kogoś bliskiego.

zgłoś się po pomoc psychologiczną

Kiedy powinno się umówić się do psychologa?

Przechodzisz gorszy okres w życiu i nie potrafisz samodzielnie poradzić sobie ze swoimi problemami? Pomożemy Ci w powrocie do równowagi w życiu. Kiedy warto umówić się do psychologa we Wrocławiu?

W przypadku:

  • ciągle obniżonego nastroju,
  • braku pewności siebie,
  • traumatycznych doświadczeń,
  • przeżywania trudnych chwil spowodowanych różnego rodzaju sytuacjami życiowymi czy po przebytym kryzysie psychicznym,
  • problemów wychowawczych,
  • braku porozumienia z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • kiedy dotknęła Cię przemoc psychiczna lub fizyczna.

Gabinet psychologiczny Mentali - najczęściej zadawane pytania

Profesjonalnego specjalistę poznasz po jego zaangażowaniu oraz po tym, że nie ocenia on swoich Pacjentów, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry psychoterapeuta powinien podchodzić do swoich obowiązków z empatią oraz powinien przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Każdy z naszych specjalistów oferuje różny zakres usług. Psycholog stawia diagnozę oraz wspiera w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest leczenie zaburzeń emocjonalnych oraz stanów lękowych. Z kolei psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego. Zapewnia on leczenie psychiatryczne i jako jedyny z dostępnych specjalistów może wystawiać recepty. Tak naprawdę nie musisz wiedzieć, którego specjalistę wybrać. Zarezerwuj termin konsultacji psychologicznej u dowolnego terapeuty, a ten pokieruje Cię do właściwej osoby.

Wsparcie psychologiczne poprzez indywidualną terapię to skuteczna pomoc w odzyskaniu zdrowia psychicznego. Specjalista jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy, dzięki czemu skutecznie nauczy Cię jak radzić sobie z kryzysem w Twoim życiu. Wsparcie może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Nasi pracownicy to specjaliści z bogatym doświadczeniem oraz z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi pomocy.

Każde spotkanie odbywa się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Aby umówić się na konsultację psychologiczną, wejdź na mentali.pl w zakładkę "Umów wizytę online" i zarezerwuj dogodny termin spotkania.

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 21 czerwca, 2024