Wsparcie w powrocie do zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Krzyki

Chcesz odzyskać równowagę w swoim życiu? Nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy specjalistów Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy indywidualny plan terapii, który pomoże Ci wrócić do codziennego życia, włączając się na nowo w życie Twoich bliskich. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego zdrowia psychicznego.

Obszar działań psychologa dla mieszkańców Wrocławia Krzyki

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres specjalistycznych usług pomagających w powrocie do zdrowia psychicznego:

W jaki sposób psycholog mieszkańcom dzielnicy Krzyki?

Konsultacja psychologiczna

Aby odpowiednio dopasować plan wspólnej pracy, niezbędna jest konsultacja psychologiczna, która polega na przeprowadzeniu wywiadu z osobą, która czuje, że potrzebuje pomocy. Na podstawie takiego spotkania specjalista ustala indywidualny plan terapii, która ma na celu pomóc powrócić do zdrowia psychicznego.

psychoterapeuta wrocław
psychoterapeuta we Wrocławiu Krzykach

Wsparcie psychologiczne

Wsparcie psychologiczne to rodzaj pomocy w powrocie do zdrowia psychicznego. Przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dobrany do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać równowagę w codziennym życiu.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe stanowi pierwszą i krótkoterminową pomoc dla osób, które nagle doznały kryzysu psychicznego, np. po stracie kogoś bliskiego.

pscyhoterapia wrocław Krzyki dobry psycholog wrocław

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa?

Masz ciężki okres i nie jesteś w stanie samodzielnie rozwiązać swojego problemu? Nasi specjaliści pomogą Ci w powrocie do równowagi w życiu. Kiedy warto skorzystać ze wsparcia psychologa z Wrocławia?

W przypadku:

  • ciągle obniżonego nastroju,
  • trudności z samoakceptacją,
  • traumatycznych doświadczeń,
  • przeżywania ciężkich momentów spowodowanych różnymi sytuacjami życiowymi,
  • problemów wychowawczych,
  • braku porozumienia z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • doświadczenia przemocy psychicznej lub fizycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Dobrego specjalistę poznasz po jego zaangażowaniu oraz po tym, że nie jest on oceniający, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry terapeuta powinien podchodzić do swoich obowiązków z empatią oraz powinien przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Każdy z naszych specjalistów oferuje różny zakres usług. Psycholog stawia diagnozę oraz pomaga w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest leczenie zaburzeń emocjonalnych czy stanów lękowych. Z kolei psychiatra to lekarz specjalista, który zajmuje się leczeniem zaburzeń zdrowia psychicznego. Zapewnia on pomoc psychiatryczną i jako jedyny z dostępnych specjalistów może wystawiać recepty. Tak naprawdę nie musisz wiedzieć, którego specjalistę wybrać. Zarezerwuj termin konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a ten przekieruje Cię do odpowiedniej osoby.

Wsparcie psychologiczne poprzez psychoterapię indywidualną to skuteczna pomoc w odzyskaniu zdrowia psychicznego. Specjalista jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twój problem, dzięki czemu skutecznie podpowie Ci jak przeciwdziałać kryzysowi w Twoim życiu. Pomoc może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

Każde spotkanie odbywa się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Wejdź na stronę mentali.pl, kliknij w zakładkę “Umów wizytę online” i wybierz dogodny termin wizyty.

Mogą zgłosić się do nas również osoby z innych dzielnic Wrocławia:

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 21 czerwca, 2024