Pomoc w odzyskaniu zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Partynice

Przechodzisz kryzys i masz poczucie wykluczenia? Nie nie odkładaj tego na później i skorzystaj z pomocy specjalistów Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy w pełni indywidualny plan terapii, który stanowi skuteczną pomoc w powrocie do codziennego życia, włączając się na nowo w codzienność najbliższych Ci osób. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego zdrowia psychicznego.

Usługi psychologiczne dla mieszkańców Wrocławia dzielnicy Partynice

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres specjalistycznych usług pomagających w powrocie do zdrowia psychicznego:

Jakie wsparcie zapewnia psycholog mieszkańcom dzielnicy Partynice?

Konsultacja psychologiczna

Aby odpowiednio dopasować plan wspólnej pracy, bardzo ważna jest konsultacja psychologiczna, która polega na przeprowadzeniu wywiadu z osobą, która czuje, że potrzebuje pomocy. Na jej podstawie specjalista ustala plan całej terapii, która ma za zadanie pomóc powrócić do zdrowia psychicznego.

psycholog wrocław Partynice
psycholog wrocław Partynice

Wsparcie psychologiczne

Wsparcie psychologiczne to rodzaj pomocy w powrocie do prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu. Skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dobrany do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać zdrowie psychiczne.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe to pierwsza i krótkoterminowa pomoc osobom, które nagle znalazły się w kryzysie psychicznym, np. po stracie bliskiej osoby.

psycholog wrocław Partynice

Kiedy powinno się umówić się na wizytę do psychologa?

Przechodzisz ciężki czas w życiu i nie umiesz samodzielnie znaleźć rozwiązania swojego problemu? Pomożemy Ci w odzyskaniu zdrowia psychicznego. Kiedy warto umówić się do psychologa z Wrocławia?

W przypadku:

  • stale obniżonego nastroju,
  • niskiej samooceny,
  • trudnych doświadczeń życiowych,
  • przeżywania ciężkich dni spowodowanych różnego rodzaju sytuacjami życiowymi czy po przebytym kryzysie psychicznym,
  • problemów wychowawczych,
  • braku porozumienia z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • kiedy dotknęła Cię przemoc psychiczna lub fizyczna.

FAQ

Dobrego specjalistę poznasz po tym, z jakim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz po tym, że nie ocenia on swoich Pacjentów, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry terapeuta podchodzi do swoich obowiązków z empatią i przestrzega zasad etyki zawodowej.

Nasi specjaliści oferują różny zakres usług. Psycholog ma za zadanie postawić diagnozę oraz pomóc w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest leczenie zaburzeń emocjonalnych czy stanów lękowych. Z kolei psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego. Zapewnia on wsparcie psychiatryczne i jako jedyny z dostępnych specjalistów uprawniony jest do wystawiania recept. Tak naprawdę nie musisz wiedzieć, do którego specjalisty musisz się umówić. Umów konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a ten pokieruje Cię do właściwej osoby.

Wsparcie psychologiczne, które odbywa się poprzez indywidualną terapię to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Specjalista może w pełni obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy, dzięki czemu skutecznie podpowie Ci jak przeciwdziałać kryzysowi w Twoim życiu. Pomoc może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

Wszystkie spotkania odbywają się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Wejdź na stronę mentali.pl, kliknij w zakładkę “Umów wizytę online” i wybierz odpowiadający Ci termin spotkania.

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 21 czerwca, 2024