Pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego dla mieszkańców dzielnicy Sępolno

Masz wrażenie utraty kontroli nad swoim życiem? Nie nie odkładaj tego na później i skorzystaj z pomocy doświadczonych lekarzy Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali. Zapewniamy indywidualny plan terapii, który stanowi skuteczną pomoc w powrocie do codziennego życia, włączając się na nowo w codzienność najbliższych Ci osób. Wszystko, żeby poprawić jakość Twojego zdrowia psychicznego. Nie zwlekaj – zgłoś się po pomoc do specjalistów i umów wizytę.

Usługi psychologiczne dla mieszkańców Wrocławia dzielnicy Sępolno

Zapewniamy pełen zakres specjalistycznych usług pomagających w powrocie do zdrowia psychicznego:

Jak pomaga psycholog mieszkańcom dzielnicy Sępolno?

Konsultacja psychologiczna

Podstawą dobrania odpowiedniego planu leczenia jest konsultacja psychologiczna, która polega na przeprowadzeniu wywiadu z osobą, która czuje, że potrzebuje pomocy. Na jej podstawie specjalista ustala indywidualny plan terapii, która ma za zadanie pomóc wrócić do zdrowia psychicznego.

psycholog wrocław Sępolno
psycholog wrocław Sępolno

Wsparcie psychologiczne

Wsparcie psychologiczne to rodzaj pomocy w powrocie do codziennego życia. Skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dopasowany do Twojej indywidualnej sytuacji i pomaga odzyskać zdrowie psychiczne.

Pomoc w kryzysowej sytuacji

Wsparcie kryzysowe stanowi pierwszą i krótkoterminową pomoc osobom, które nagle doznały kryzysu psychicznego, np. po stracie bliskiej osoby.

psycholog wrocław Sępolno

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologicznej?

Przechodzisz gorszy okres w życiu i nie umiesz samodzielnie poradzić sobie ze swoimi problemami? Pomożemy Ci w powrocie do zdrowia psychicznego. Kiedy warto umówić się do psychologa z Wrocławia?

W przypadku:

  • stale obniżonego nastroju,
  • trudności z samoakceptacją,
  • traumatycznych doświadczeń,
  • przeżywania trudnych momentów spowodowanych różnego rodzaju sytuacjami życiowymi czy po przebytym kryzysie psychicznym,
  • problemów wychowawczych,
  • trudności w porozumiewaniu się z partnerem,
  • gdy ciężko Ci dojść do normalnego funkcjonowania w środowisku społecznym,
  • po stracie stracie kogoś bliskiego,
  • doświadczenia przemocy psychicznej lub fizycznej.

Psychoterapia we Wrocławiu Sępolno - najczęściej zadawane pytania

Dobrego specjalistę poznasz po tym, z jakim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz po tym, że nie ocenia on swoich Pacjentów, tylko uważnie i cierpliwie słucha. Dobry psycholog podchodzi do swoich obowiązków z empatią i przestrzega zasad etyki zawodowej.

Każdy z naszych specjalistów oferuje różny zakres usług. Psycholog ma za zadanie postawić diagnozę oraz pomóc w kryzysie psychicznym. Zadaniem psychoterapeuty jest terapia zaburzeń emocjonalnych oraz lękowych. Z kolei psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego. Specjalista ten zapewnia leczenie psychiatryczne i jako jedyny z dostępnych specjalistów uprawniony jest do wystawiania recept. Prawda jest taka, że wcale nie musisz wiedzieć, którego specjalistę wybrać. Zarezerwuj termin konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a ten skieruje Cię do odpowiedniej osoby.

Wsparcie psychologiczne poprzez indywidualną terapię pomaga w skutecznym powrocie do zdrowia psychicznego. Specjalista jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twój problem, dzięki czemu skutecznie nauczy Cię jak radzić sobie z kryzysem w Twoim życiu. Wsparcie może obejmować psychoterapię indywidualną lub rodzinną.

Pracownicy Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to doświadczeni specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

Każde spotkanie odbywa się z zachowaniem dyskrecji oraz anonimowości. Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę oraz przeciwdziałanie stygmatyzacji osób, które są w kryzysie psychicznym.

Wejdź na stronę mentali.pl, kliknij w zakładkę “Umów wizytę online” i wybierz odpowiadający Ci termin spotkania.

Mogą zgłosić się do nas również osoby z innych dzielnic Wrocławia:

ul. Na Grobli 20/8, 50-421 Wrocław

ul. Kiełbaśnicza 25, 50-110 Wrocław

Data aktualizacji strony - 18 maja, 2024